Říjen 2011

Procházka s Bess

31. října 2011 v 17:55 | Nikinka171
Ahoj tak jsem teda šla na tu procházku z Bess ta byla tak radostí bez sebe, že mě málem strhla , udělala jsem pár foteček jak jsem slýbyla takže tady jsou:
Tady jsem jí dala rohlík za to že byla hodná:
A tady ještě Kočka taky se chtěla nechat vyfotit:

Návštěvnost 0.17

31. října 2011 v 14:36 | Nikinka171
Ahoj další návštěvnost už přišla takže takhle jsem dopadla já, byla jsem opravdu moc hezky překvapená když jsem to viděla takže bych chtěla všem ještě poděkovat, hlavně sbénkům a všem co navštěvují můj blog doufám že se vám bude líbít i nadále
tady to je :
Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 52
Utery: 51
Streda: 50
Ctvrtek: 76
Patek: 63
Sobota: 54
Nedele: 71

Celkem: 417

Věřím že máte určitě z té své také radost?

zase zpátky

31. října 2011 v 14:27 | Nikinka171
Ahoj tak a je tu znova pondělí a to znamená co??? zase zpátky do školy, těch 5 dní mi přišlo jako jeden, tyvado to je šílený.
Jsem ted úplně zblblá z toho posunu času na mobilu jsem to neměla ještě přeřízený takže jsem si to večer musela přeřídit jinak bych měla budík celej blbě. :D
No a jinak ráno jsem šla dnes sama protože kámoška musela na chirurgii, měla jsem angličtinu kde sme byli na počítačích a hráli různý hry s halowenem.
Pak pokračovali furt stejný hodiny jako vždy, no a předchvíli jsem přišla domů, konečně, ale musím se na zítřek, učit na přírodák a němčinu tak snad to zvládnu, když ale venku je tak hezky dneska takže se půjdu určitě projít s Bess(můj pejsek).
už dlouho nebyla na procházce bude mít radost večer přidám nějaké fotky z procházky.!!!!
A jak ste si prázdniny užili vy?

Pouštění draků :D

30. října 2011 v 17:36 | Nikinka171
Ahojky tak dneska vážně pohodovej den, po obědě přišla kámoška Péta s bráchou , a nainstalovali mi tam The Sims 3 domácí mazlíčci takže už mi to funguje.Strašně moc děkuju musím mu koupit aspon čokoládu nebo něco.
No a pak sme s mámou , ségrou, Pétou, a ještě tetou atd... šli pouštět draky ,užili sme si dost srandy ,s tím jak nám to nechtělo lítat .D ale pak se mi to povedlo .Mám i pár foteček, ale nejsou úplně dokonalý fotila jsem to v rychlosti:
Sem z toho na nervy!!!!!!!!

30. října 2011 v 10:26 | Nikinka171
Ahoj už od včerejška mi furt nějak blbně comp ale já vůbec nevím proč, včera nešel spustit a dneska mám jakoby, zvětšenou plochu a roztáhlou nevíte někdo jak to zase dát do normálu už sem z toho totiž dost na nervy asi to uděláme jak říká máma dáme ten můj novej místo tohodle , možná že by to bylo i lepší.
Prosím pokud víte jak to dát zas zpátky napište!!!!!

Procházka

29. října 2011 v 15:38 | Nikinka171
Ahoj tak zachvíli jse jdeme všichni , jako máma, ségra a já projít někam ještě nevím kam půjdeme ale těším se konečně ven , na čerstvý vzduch, do ted sme asi hodinu hráli spolu se ségrou teda ona říkala a já hrála The Sims 2 noční život vytvořila jsi tam vlastní rodinu a hrajeme .Venku snad zima není , tak jdu bayyyyyyyyy.
K večeru ještě přidám nějaké kusovky , užijte si sobotu, !!!!

Omluva+diplomky

29. října 2011 v 10:36 | Nikinka171
Ahojky chtěla bych se vám omluvit psala jsem že diplomky tu budou už včera večer jenže mi na to opravdu nezbyl čas, večer sme měli něco jako rodinný hráli sme scrable, a já vyhrála :D jenže sme nevěděli moc pravidla takže sme to tam tak nějak dávali.
A ted k diplomkům takže tady jsou :
všem gratuluji a snad se bude líbit:Zase jednou s ní ♥

28. října 2011 v 17:50 | Nikinka171
Ahoj tak předchvíli jsem přišla, byla jsem venku s nejlepší kámoškou Verčou, sice to bylo narychlo, ale ve 16:00 sme se měli sejít na námku ale verča vyšla dřív takže to bylo zas na mě že jdu pozdě :D :P.
Tak sme vyrazili se projít na střelák, přeposílat písničky a povýdat si.
Potom sme se shodli že půjdeme směrem k nám , tak sme šli vzali sme na procházku Besinu (psa), a šli se projít nahoru na kopec, no a pak už sme se rozdělili já jí šla ještě doprovodit a zpátky.
Moc si tohodle dne vážím a jsem ráda že jsme spolu zase něco podnikly a doufám že ještě podnikneme!!!!!

Den vzniku samostatného československého státu

28. října 2011 v 11:54 | Nikinka171
Dnes 28.10 je státní svátek proto, že právě dnes vznikl samostatný československý stát, akorát v jiném roce to je přece jasné, soutěž dopadla opravdu dobře všichni ste to uhodli, takže jsem vybrala první 3.
Tady jsou:
Burcu , purpleady , a Tessie.
Diplomi budou ale až večer protože ted nemám čas takže jse omlouvám, a ještě jedna věc purpleady nenapsala si co na diplom, tak pokud možno rychle napiš do komentářů !!!

Kdo to ví?

28. října 2011 v 8:36 | Nikinka171 |  SOUTĚŽ
Ahoj jak určitě víte dnes jsme doma , ale také proč jsme doma , to nevím jestli všichni víte a tak vyshlásím takovou malou soutěž, odpovědi mi piště do komentářů .
Beru minimálně 3 lidi.
Takže tady je otázka:
Co se stalo 28.10, že jsme teda dneska doma , a je státní svátek?
Věřím že to vědět budete, tak piště!!!!!!!!
Nezapomente na to co chcete na diplom?

Dres

27. října 2011 v 12:40 | Nikinka171
Jak už sem vám jednou psala že jsme jeli do Decatlonu ,jeli sme tam ségře pro dres na mažoretky.
Dres se skládá z takového bodíčka na gymnastiku nevím jak se to jmenuje, pak lehounkou sukýnku, a návleky samozřejmě i boty.
Foto tady :
se sukní:
A bez sukně:

Psycholožka o5

27. října 2011 v 10:40 | Nikinka171 |  diary
Ahoj tak dnes sme měli zase termín na tu psycholožku, tentokrát s náma jela i ségra, takže ráno vstávat brzo měla sme tam být zase na 9.00 hodin. Dojeli sme tam ještě 15 minut před, takže jsme čekali.
Pak nás vzala a začala se ptát jak probýhali ty 3 týdny a já jí teda odpověděla že nic moc, no a potom došlo na vážení měla jsem o půl kila mín než minule, takže řekla že mám poslední 3 týdny na to abych přibrala aspon pár deka jinak tam zůstanu.
O všem sme si zase popovýdali, až mě to i rozbrečelo, nastavila mi ještě jedny léky, a konečně vysvětlila mámě že sladký jíst prostě nemusím, že můžu jíst klidně zdravě a to já chci .Hrozný je že nesmím na tělocvik ,a jakýkoli pohyb . :(
Takže to dopadlo celkem dobře jsem doma , a hlavně řekla že do jídla mě nidko nesmí nutit , jinak to bude ještě horší.
A jak se máte vy? Co ste dělali ve středu?

Nový dess

26. října 2011 v 12:35 | Nikinka171
Ahoj konečně jsem našla nějaký pěkný dess nastavila jsem si ho sama jinak dess je od Charlotte blog tady: http://lost-and-found.blog.cz/- moc ti za něj děkuju.Snad se vám aspon trochu líbí hlasujte pod článkem v anketě prosím!!!
Vy ho už vidíte ale já jsem přidám ještě takovou malou ukázku tady:

A začínají

26. října 2011 v 11:12 | Nikinka171
Ahoj tak dneska si konečně každý z nás mohl spát do kolika chtěl nemusel vstávat do školy, což nebudem muset ani zítra ani popozítří, takže jsi to pořádně vychutnám :D .
No jinak vstávala jsem v 9:00 (nic moc) ale i tak je vyspalá, ještě zatím přemýšlím co budu dnes dělat ale sepsala jsem si zase takovej plánek ale s učením , co se musím naučit a tak podobně.......
Sestra šla dneska ještě do školky ty maj až od zítra prázdniny, ale mi zítra všichni jedeme k psycholožce, jak já se tam netěším ale musím, co se dá dělat.
Užijte si prázdniny+ výkend !
Už máš něco v plánu?

Koupání a zase nová věc!

25. října 2011 v 16:54 | Nikinka171
Ahoj tak né dneska ale asi před týdnem koupila babička morčeti to napájedlo na vodu kdo neví co to je foto pod článkem, a tak sem mu to tam nasazovala a řekla jsem si že když už sem u morčete že ho vykoupu takže šup do vany a mytí, Izabela vodu moc nemusí ale vydržela to, po koupání jsem jí pořádně usušila a měla jí chvíli u sebe v dece aby jí nebyla zima, takže tady je pár foteček:

A to pití:

Informatika :D

25. října 2011 v 15:29 | Nikinka171
Ahoj dnes zase za volitebky informatika dělali sme opět složku a logo ale tentokrát v jiném programu ten program se jemnuje: INKSCAPE- je všude volně ke stáhnutí takže si ho můžete klidně stáhnout a zkusit v něm něco.
A jinak ke zbytku dne psali sme teda z fyziky nevím jak to dopadne ale moc netipuju , konečně mi zapsala známky zas tak špatně na tom nejsem z fyziky 3,2 a z matiky 1,2,2 a ze zahajovačky 3.
Ale z němčiny hrůza mám 1,5,1,2 tu 5 měla celá třída protože nám úplně nesmyslně vysvětlila z čeho budeme psát. :(
No a ty volitebky rychle utekli takže už jsem doma tady jsou výtvory které sme v tom programu vytvořili:
SLOŽKA:
A logo:

Návštěvnost 0.16

24. října 2011 v 15:41 | Nikinka171
Je tu další návštěvnost tahle mě fakt překvapila takže opět jako vždy děkuju , musím běžet jedeme do Liberce do krámu ještě nevím kam ale jedu :D
Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 40
Utery: 38
Streda: 39
Ctvrtek: 50
Patek: 46
Sobota: 50
Nedele: 54

Celkem: 317

A jeden den máme za sebou!

24. října 2011 v 14:39 | Nikinka171 |  diary
Ahoj tak dneska Pondělí ještě zítra a jsme doma, na angličtině jsem dnes byla zkoušená z rozhovoru dostala jsem za 1. :D
A při češtině jsme psali neohlášený kontrolní diktát z kterýho mám prý 2. taky dobrá známka.
Na hudebce to bylo dcl dost nechutný, spolužákovi asi nějak zarůstá nehet a on to ukazoval celý třídě já to neviděla takže nemůžu posoudit .
Měli sme poslouchat evropu 2 ale ona asi nějak změnila názor přitom nám minulou hodinu řekla že můžem, nechápu fakt.
No a na dějepis sme dostali známku z minulý přepadovky mě dal 1, i když jsem tam měla osvýcený místo osvýcenský a verča už měla 2. nepochopitelný, a skoro celou hodinu na mě zíral, a učitelka na přírodopis za mnou přišla prej že si test napíšu až příští týden, abych toho zítra neměla moc.Dnes se ještě musím učit na fyziku snad to aspon trochu pochopím!!!

Šetřím :D

23. října 2011 v 11:44 | Nikinka171
Ahoj nedávno sme si s mámou povýdali o tom že ona by chtěla ušetřit na vánoce ale zatím nemá vůbec nic, a tak jsem se rozhodla že jí aspon trochu pomůžu tím že se budu snažit šetřit a to tak že :
-Na pc budu jen 1-2 hodiny.
-Nebudu po večerech koukat u sebe v pokoji na televizi.
-Nebudu moc plýtvat vodu.(ale mýt se samozřejmě budu)
-A nebudu moc svítit.
Pokusím se to nejak tak zvládnout uvidíme jak to půjde :D.
Vánoce už se blíží takže se musím snažit.

Ale jen 2 dny

23. října 2011 v 10:28 | Nikinka171
Ahoj zítra už se de zase do školy co je to nehorázný jak to utíká ale, lepší je že jdeme jen 2 dny pak máme co??
PRÁZDNINY jupí už se těším ,že si odpočnu ,ale jak to znám tak to taky uteče šíleně rychle, no ale aspon něco.
Musím se na zítřek učit angličtinu jsem zkoušená z rozhovoru tak snad to nepopletu, ségra zase spala ze včerejška na dnešek u babičky takže pohodA, večer sme se s mámou koukali nA Letopisy Narnie Princ Kaspian -dokonalý film,viděla jsem ho několikrát ale musela jsem ho vidět znovu.
Užijte si neděli!!
Koukali jsi na Letopisy Narnie Princ Kaspian na primě?