Prosinec 2011

Loučím se

26. prosince 2011 v 13:59 | Nikinka171
Ahoj tak je to tu už zase odjíždím do Prahy kde strávm nový rok což mě mrzí, Ale vánoce a celý ten výknd jsem si strašně moc užila, odjíždíme ve 15:00 takže se půjdu připravit což i znamená ž nebudu moct psát články ale až zas přijedu aspon na výkend domů tak určitě dám vědět, ted nás tam bude strašně málo protože skoro všichni odešli.
Užijte si zbytek dne loučím se s vámi a budu doufat že už zase brzy vše bude jako dřív, i lepší...

Rozloučení s nejbližšími

26. prosince 2011 v 9:27 | Nikinka171
Ahoj tak včera byl dokonalý den, odpoledne totiž přišli kámošky jen aby mě mohli vidět než odjedu, mě to tak dojalo a udělalo šíleně štastnou. Přinesli mi i dárky a za to moc děkuji ,ale moc mě mrzí že já jsem neměla možnost koupit něco jim ale aspon sem jim vyrobila náramky.Celou obu jsme si povýdali, pak tancovali n tnení podložce kterou jsme dostali se ségrou k vánocům, a potom zpívali na karaoke což byl zážitek. Moc jsem si to s nima užila, a strašně bych jim chtěla poděkovat za to jak na mě myslí. A když odešli tak jsem tam ještě měla tetu, s rodinou, takže jsme si taky hezky popovýdali,

Ještě to nekončí

25. prosince 2011 v 8:52 | Nikinka171
Ahj tak včerejše úplně užasnej byli to snad ty úplně nejlepší vánoce ,byla jsem ale nadruhou stranu trochu smutná kůli těm dárkům protože jse řekla že jediný dárk kerý chc je být doma, a ten notebook musel stát hodně ,takže za mě máma dala majand a k tomu mi ještě platí nemocnici, ale tak když už tak jsem strašně vděčná,a budu dělat vše pro to abych se uzdravila, abych mohla splnit přání i já jí. A jinak dneska Ráno jdeme ještě k babice aby mě aspon taky viděla a prý má pro nás taky dárky. No a odpoledne maj prý přijít kámošky moc se na ně těším. Dnešek je poslední den tak si ho pořádně užiju.
Doufám že vy jste měli taky dokonalé vánoce a dostali jste to co jste chtěli ale nezapomente největší dárek je být s tím koho máte rádi. Mě se to splnilo a jsem moc štastná ale nevím jak to zvládnu zítra až se budu muset vrátit do nemocnice.

Dárečky

24. prosince 2011 v 17:54 | Nikinka171
Ahoj tak a je po Vánocích tyhle byli asi ty nejhezčí co jsem zažila, nejen že můžu být doma ale i s lidma kerý mám nejradši.
Žádné jiné dárky jsem nechtěla ale dostala jsem ale dokonalé.
Takže jsem dostala parfém playboy, trička, mp3, a to co jsem nečekala Notebook z terého ted píšu. Značka acer je nádherný a moc za něj děkuju ale nezasloužila jsem si ho a určitě musel být hodně drahý takhle máma neměla utrácet ale když už jsem ho dostala tak jsem vděčná.
Sestra také dostala co chtěla a ještě pár dárků na víc. Např: Kolo, barbie mořská víla atd.....

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 9:15 | Nikinka171
Ahoj chtěla bych vám ještě jednou popřát nádherné vánoce a štastný nový rok na který tu ale už bohužel nebudu, mrzí mě to ale je to tak ale zvládnout to musím . Také přeji at dostanete pod stromeček to co jste chtěli ale pamatujte že největší dárek je být o vánocích s tím koho máte rádi.

Na Vánoce přece jen doma

23. prosince 2011 v 17:15 | Nikinka171
Ahoj moc vás všechny zdravím jak víte , byla jsem ted celé 3 týdny v praze v nemocnici kůli nemoci zvaná Anorexie.
Zažila jsem tam spoustu dobrých i špatných věcí ale poznala jse tam jen ty nejlepší lidi.
S jídlem je to tam však těžší ale musím to zvládnout budu se snažit být co nejdřív doma a otravovat vás mými články :D
Moc děkuji nej kámošce verče za krátké starání o blog, a aff že m,ají pochopení pro to co prožívám.
Přeji vám všem nádherné Vánoce a štastný nový rok .
Užijte si to a hlavně to moc nepřehánějte :D
Papa